Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Październik 18 2017 05:45:01
Nawigacja
Strona główna
Historia PDM
Artykuły
Galeria zdjęć
Linki
Kontakt
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Spotkanie w Betanii
W sobotę, 10 stycznia br. na zaproszenie Przełożonych Domu Prowincjalnego Sióstr Służebniczek NMP udali się członkowie i sympatycy Misyjni do Betanii w Leśnicy na spotkanie opłatkowe. Centralnym punktem tego spotkania była Eucharystia sprawowana przez ks. Joachima Piecucha, w intencjach misyjnych Kościoła i Zgromadzenia oraz za siostrę misjonarkę w Kamerunie s.Nikomedię, która tego dnia miała urodziny. Dziękujemy naszym parafianom – Przyjaciołom Misji, którzy przyczynili się do piękna liturgii.
Po Mszy Świętej spotkaliśmy się na kawie i kołaczu, przy akompaniamencie skrzypaczki Ani.
Ostatnim punktem programu miała być modlitwa różańcowa w intencjach krajów misyjnych i misjonarzy tam posługujących, ale poprzedziły ją jeszcze jasełka w wykonaniu dzieci ze Strzelec i Dolnej. Mieliśmy już się rozchodzić do domów, gdy nagle powstał wielki raban na korytarzu przed kaplicą, niczym ostatnie zamieszki w Paryżu… Słychać było okrzyki „dokąd?... tu się ludzie modlą…” Szczęśliwie zakończył się ten najazd… bo to trzej Królowie przybyli /co prawda spóźnieni, ale dobrze, że się zjawili…/ przybyli z darami, niosąc dla każdego namiastki „złota” – by się mnożyło, obrazki i piękne kalendarze misyjne. Dziękujemy tym wspaniałym Mędrcom: jeden jakiś anglofil, drugi inspirował Araba, a trzeci – to rdzenny autochton. Wspólnie oddaliśmy pokłon Jezusowi, doświadczając Jego radości. To opłatkowe spotkanie umocniło nas w powołaniu przez Chrystusa do nadziei, dającego pogodę ducha i radość, bo mamy tysiące powodów, by w tej radości trwać i nią promieniować.
Podziękowanie
Kochana Siostro Anuncjato,
goraco dziekujemy za mila paczke, dotarla do nas moze dwa tygodnie temu, ale bedac poza zasiegiem nie zawsze jest szybka okazja by dac znac. Mimo, ze szla dosyc dlugo, doszla w bardzo dobrym stanie Naprawde goraco dziekujemy, bo bardzo mila i praktyczna. Prosze goraco podziekowac przyjacielom misji i tym ktorzy przyczynili sie do jej wysylki. Zapewniamy pamiec w modlitwie we wszystkich Waszych intencjach.

Szczesc Boze ! s Paulina ze wspolnota.

Niech Pan Bog blogoslawi w Nowym Roku !
Pozdrawiam S.Paulina Megier
Życzenia Bożonarodzeniowe

Do życzeń dołącza się również
Siostra Anuncjata